Slevomat dovolená

Slevomat je jedničkou na slevovém trhu. Lidé si ho přímo zamilovali a každý den využívají úžasných slevových nabídek. Jednou z nejoblíbenějších slevových kategorií je cestování. Společnost si moc dobře uvědomuje, že čeští zákazníci velice rádi cestují a rozhodl se pro ně připravit tuto speciální kategorii. Nyní máte před sebou na každý den nabídku na skvělou dovolenou za bezkonkurenční slevu. Se Slevomatem se určitě na dovolenou je t vyplatí.


Slevomat dovolená- Jeďte k moři nebo na hory

Nabídka na dovolenou je opravdu pestrá. Lidé jsou totiž různí a každý má úplně jiné požadavky a představy o svojí ideální dovolené, ale u Slevomatu si vybere opravdu každý to Vám můžeme zaručit. Na své si přijdou jak milovníci moře, hor, wellness pobytů, táborů pro děti, turistiky a lázní.

Dovolená u moře

Češi jsou bezesporu milovníci moře. Ať už Středozemního, Jaderského,  Černého, Egejského nebo Rudého. Rádi jezdí za sluníčkem, ať už letadlem nebo autem. Mezi nejoblíbenější destinace patří: Chorvatsko, Itálie, Řecko, Egypt a Turecko. Většina lidí jezdí pouze jednou ročně k moři, ale díky slevovým nabídkám si mohou dovolit i 2. Kdo by taky nemohl? Když Slevomat Vám dokáže přinést tak výhodnou nabídku jako je letecký zájezd do Turecka zlevněný z 14 000 Kč na 7000 Kč?

Lyžařský zájezd

Pro milovníky hor, které dovolená u moře nijak moc neosloví jsou tu, ale výhodné slevy na lyžařské zájezdy. No pojďme se třeba kouknout na aktuální nabídku. Pětidenní zájezd do italských Alp Vás přijde pouze na 3999 Kč – to je opravdu nádherná cena. Cena zahrnuje tři dny lyžování,  dopravu, ubytování, stravu formou polopenze a skipas.

Wellness pobyt

Wellness pobyty jsou u nás na opravdu brutálním vzestupu a zažívají boom. Lidé si tento druh dovolené oblíbili a rádi na ní jezdí i několikrát ročně. Výhodou je velký výběr z nabídek, nízké ceny, kvalitní služby a poloha – wellness center je totiž tolik, že se mohou nacházet i do 20 Km od Vašeho bydliště. Když ještě ke všemu narazíte na nabídku od Slevomatu, kde dostanete ještě slevu, tak není co řešit. Například: za 2699 Kč si užijete wellness pobyt v luxusním 4 hvězdičkovém hotelu. Stravování formou polopenze v blízkosti jsou lyžařská střediska. No není to paráda?

Doufáme, že se Vám článek líbil, a že pokud pojedete na dovolenou se Slevomatem, tak že si to patřičně užijete.